Forum Grupy Kulturowej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

sialala

#1 2009-05-29 15:32:49

miChaL

Dominator

10181364
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2006-10-26
Posty: 410
Punktów :   

Kupie / Sprzedam

Ciagle aktualne jest to ze mam do sprzedania sprzet narcriarski... ale nie w tym celu zakladam temat.

=======
Mam do zaoferowania oryginalna, elegancko zapakowana gre Mass Effect (dostalem ja za udzial w badaniu graczy, do ktorego was jakis czas temu zachecalem). Gra jest typem RPG, juz moze nie najnowsza (chyba z zeszlego roku) ale podobno calkiem spoko. CDA ocenilo ja 9/10, jest zrobiona przez tworcow Neverwinter, Baldur's Gate i Knights Of The Old Republic.

Teraz co zawiera opakowanie:

2x DVD z gra
1x DVD z materialami filmowymi
Instrukcja
Poradnik
Pocztówki
Karte rejestracji elektronicznej
Wirtualne poeniadze na gry do wydania na gram.pl (26 PLN).

Stan oczywiscie nienaruszony, nawet nie odfoliowalem.

Co do samej gry, info mozecie znalesc na stronie www.google.pl ;d

A tak zeby nieco zachecic, przytocze to co mamy z tylu na pudelku:
Cały znany Wszechświat stoi w obliczu nowego zagrożenia. Ostatnią nadzieją jest komandor Shepard i załoga statku Normandia. Elitarny oddział dowodzony przez ludzkie "Widmo" wyrusza do akcji, by zmierzyć się ze zdradliwym Sarenem i jego armią robotów. Teraz TY możesz ocalić cywilizację. Los wszystkich zależy od ciebie.

+ Stwórz postać i przeżyj przygody komandora Sheperda, eksplorujac ogromny świat gry

+ Przełomowy system interakcji z postaciami z gry, jakiego nie widziałeś nigdy wcześniej!

+ Pełna akcji i nieoczekiwanych zwrotów fabuła na miarę największych produkcji filmowych!

+ Spektakularna lokalizacja, 3 wersje do wyboru. Ponad 300 godzin nagrań i obsada ponad 60 aktorów!


Cena do negocjacji... sadze ze bedzie to 30-40zł (wezcie pod uwage te 26zl do wykorzystania w sklpie internetowym!), jeszcze sie nie zdecydowalem... musze troche rozeznac sie na rynku.

Pozdrawiam :]


Life must be so easy when you don't have to think.

Offline

 

#2 2009-10-26 17:16:41

miChaL

Dominator

10181364
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2006-10-26
Posty: 410
Punktów :   

Re: Kupie / Sprzedam

KUP KTOS ODE MNIE...

albo chociaz kazcie komus znajomemu kupic ;p

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=797014814

bede wdzieczny, a cena jest znakomita... po prostu chce sie tego w koncu pozbyc, bo juz nie uzywam.

Ostatnio edytowany przez miChaL (2009-10-26 22:15:16)


Life must be so easy when you don't have to think.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
grzejniki kermi wrocław busy Passau psychoterapia Piła www.wielka-plyta.pl materace koło